Preventivní opatření při našich dodávkách svítidel

Několik bodů k dodávkám svítidel z našeho obchodu.

Fungujeme on-line, na telefonu jsem od 9 - 16 hodiny denně kromě čtvrtka. 

Zboží máme uskladněno ve skladu, který je plně odvětrávaný. Není kontaminován, předávky zboží od přepravců fungují bezkontaktně pouze ve venkovních vratech. Zboží k nám jede více než 4 dny, tedy přežití virů není možné. Celkově je sklad na malé vesnici, kde žádný z obyvatel nemá k němu přístup na vzdálenost menší než 50 metrů. V tomto režimu jedeme už přes jeden rok.

Na balení používáme papír a kartonové krabice. Papírem se vir nepřenáší. V současné době balíme karton do folie pouze v případě, že prší. Pokud folii sundáte v rukavicích a ihned ji vyhodíte, nehrozí přenosu viru z povrchu. Výplně uvnitř balíku, které jsou plastové, jsou již čisté a bez dotyku více než 3dny.

Naši kurýři jsou společnosti GLS, pokud vám vezou zboží domů, můžete uhradit dobírku kartou. Pokud JSTE VY v KARANTÉNĚ, tak s vámi cítíme. Prosím z důvodů co nejmenšího kontaktu s kurýrem GLS o platbu předem na účet. Můžeme se i o tom společně poradit, jak doručení může řidič uskutečnit. Dáme pak pokyny přímo na balík. 

Omezení možná bude na výdejnách GLS, není zde možné platit kartou a možná spadají do seznamu obchodů, které budou uzavřeny z důvodu vydaného nařízení. Vždy budeme řešit operativně před odesláním zboží, že se s vámi ještě spojíme a domluvíme.

Dodávky z Anglie zatím fungují, je zde zpoždění dopravy v řádu dní. Dodávky z Itálie jsme nyní ještě nepozastavili, v pondělí zkontrolujeme, zda výrobce funguje. Tam se situace vyvíjí velmi rychle a rozmanitě. Co funguje dnes nebude fungovat odpoledne.

Děkuji, že nám zachováte přízeň a věřím, že se podaří tuto situaci zvládnout.

Na dotazy jsem k dipozici

zdraví Dagmar Toušková