Svítidla SEARCHLIGHT nový eshop

Zdravím všechny,

s potěšením mohu oznámit, že jsme spustili zcela nový eshop obchod-svítidla.

Hlavním sortimentem jsou svítidla značky Searchlight. Anglický výrobce svítidel je stále rodinnou firmou. Jeho rozhodnutí expandovat mimo královský ostrov umožňuje prodej těchto výrobků i u nás. Pokud se někomu tato svítidla zdají stejná jako ostatní, nutno upozornit, že druhý pohled mnohdy odhalí řešení detailů po "anglicku", tím jsou svítidla značně originální. Právě proto se náš web zaměřuje na co nejucelenější informace o konkrétních produktech, aby spokojenost s nákupem byla co největší a tím se potvrdilo, že Searchlight je správná volba.

Do nabídky zahrneme svítidla i dalších známých evropských výrobců vynikající v oblasti designu nejen pro Vaše bydlení, ale i pro penziony a hotely, které chtějí docílit pro své zákazníky rodinné, útulné, příjemné prostředí.

Náš tým je připraven pomoci Vám s výběrem svítidel, zajistit Vám informace, které Vás o našich svítidlech zajímají a nenašli jste je u nás na stránkách. Můžeme doporučit pro Vaši oblast odborného poradce svítidel, stejně tak doporučit nebo zajistit odbornou montáž. Naše práce nás baví a věříme, že se nám podaří i Vás zařadit mezi naše spokojené zákazníky....

Trochu zaktualizuji tento článek a uvedu, že byl napsán 1.5.2014 a zdá se mi, že čas utekl až příliš rychle. Přinesl nám krásné změny a další výzvy, které nešlo odmítnout. V letošním roce přešel tento obchod pod firmu FOS svítidla Česká republika s.r.o. a dostal novou podobu. Děkujeme všem našim zákazníkům a dodavatelům, že při nás stojí a že díky jejich podpoře a výzvám neustále rosteme. Těšíme se vaší přízni, děkujeme za krásné e-maily a sms. Vy jste ti zákazníci, kteří jsou pro nás důkazem, že naše práce má smysl.

hezký den všem Dagmar