Objednávky do Itálie FANEUROPE budeme řešit až od 26.8. po ukončení jejich celozávodní dovolené.

Lampička na stůl 20500 LIZ šedá barva motiv kámen

Neohodnoceno
Značka: ESTO
463 Kč / ks 382,64 Kč bez DPH
právě teď skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
20.8.2019

Keramická lampička na stolek. Její noha je jako napodobenina z kamene. Textilní stínidlo v šedé barvě. Patice zdroje je E14 a dle výrobce je možné použít zdroj o maximálním příkonu 40W. Výška lampy je 32cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobcem je rakouská firma ESTO, hezká stylovka do současného interiéru.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ESTO | Stolní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.88 kg
provedení - barva: šedá
světelný zdroj: E14
typ: stolní
? světelný zdroj: NE
max. příkon: 1x40W

Rakouský výrobce svítidel se sídlem v krásné krajině známe svou jachtařskou aktivitou, u jezera Wöther. Tento výrobce svítidel je na světelném trhu více než 40let a v současné době se zaměřuje na trendová svítidla s integrovanou LED technologií. 

Design jeho svítidel je většinou čistý s rovnými liniemi, dbá na zpracování a kvalitní povrchovou úpravu. Naslouchá také hlasu trhu a přizpůsobuje některé své série tak, aby zdroje LED byly vyměnitelné, tedy nahraditelné bez zásahu v jejich servisu. K tomuto se jeví jako nejvhodnější zdroje s paticí GU10, kterých vyvinuli ve více variantách více než dostatečně a jsou k dispozici pro tato svítidla i do budoucna.

Zařadili jsme tohoto výrobce proto, že mají výběr pěkných stolních pracovních lamp a obrovský výběr bodového a stropního designového osvětlení.

Rakousko má vzhledem ke své rozloze největší počet výrobců osvětlení. Jejich zajímavým trhem je i Česká republika. Zde se střetává s podobnými styly a kvalitou více značek. ESTO značka je v současnosti u nás ta méně známá. My ji ale známe dobře a můžeme doporučit.