722048 JIRO stolní měď plast a kov

1 220 Kč / ks 1 008,26 Kč bez DPH
právě teď skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
19.11.2019

Stolní lampa plast bílá barva kov broušená měď. Maximální výška je 63cm, taková běžná provozní je 37cm. Integrovaný LED zdroj na 5W 5V a220lumenů, lze měnit barvy světla a intenzitu dotykem na spínači na základně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Od výrobce ESTO z kolekce JIRO je v nabídce stolní lampa. Skvělá lampa na stůl k počítači. Nezabere moc místa, může se zde navolit intenzita osvětlení jen dotykem a stejně tak i barva světla. Je velmi pohyblivá na všechny strany a dokáže jak pracovní světlo, tak přítmí pro práci na monitoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: ESTO | Stolní
Záruka: 5 let
Hmotnost: 0.4 kg
Materiál: plast a kov
max. příkon: 5W
nabídka - galerie: dotykové lampičky
provedení - barva: měď
světelný zdroj: LED
typ: stolní
světelný zdroj: ANO - Integrovaná LED

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rakouský výrobce svítidel se sídlem v krásné krajině známe svou jachtařskou aktivitou, u jezera Wöther. Tento výrobce svítidel je na světelném trhu více než 40let a v současné době se zaměřuje na trendová svítidla s integrovanou LED technologií. 

Design jeho svítidel je většinou čistý s rovnými liniemi, dbá na zpracování a kvalitní povrchovou úpravu. Naslouchá také hlasu trhu a přizpůsobuje některé své série tak, aby zdroje LED byly vyměnitelné, tedy nahraditelné bez zásahu v jejich servisu. K tomuto se jeví jako nejvhodnější zdroje s paticí GU10, kterých vyvinuli ve více variantách více než dostatečně a jsou k dispozici pro tato svítidla i do budoucna.

Zařadili jsme tohoto výrobce proto, že mají výběr pěkných stolních pracovních lamp a obrovský výběr bodového a stropního designového osvětlení.

Rakousko má vzhledem ke své rozloze největší počet výrobců osvětlení. Jejich zajímavým trhem je i Česká republika. Zde se střetává s podobnými styly a kvalitou více značek. ESTO značka je v současnosti u nás ta méně známá. My ji ale známe dobře a můžeme doporučit.