GALERIE

BODOVKY

Bodovky jsou skvělé do místnosti, která potřebuje oživit "ducha interiéru". Jsou kovové, v teplém odstínu mosazi, v chladném odstínu niklu a nebo v barvách bíla a černá. Bývají kombinované s prvky, které nejsou až příliš usedlé. Tím je vyjádřeno vynikající moderní pojetí rustikálního stylu, industriálního a neo funkcionalistického.

BODOVKY DO KOUPELNY

Bodovky do koupelny určitě patří. Nasměrování světla podle potřeby z bezpečné vzdálenosti do vany nebo k pračce. Zvláštní skupinou jsou svítidla vhodná ke zrcadlu. Mají osvětlit tvář, která se pak zřetelně v zrcadle odráží.

ZÁVĚSNÉ PETROLEJKY

Jestli je někde opravdu to místo pro petrolejky, pak je to určitě na chalupě. Jsou to zvláštně vyvolané vzpomínky na příjemně hřejivý plamen ohně zavěšený vysoko nad stolem, aby vyzval celou rodinu k setkání.

KOLEKCE ANGELIQUE

Lustr a lampička na stolek z kolekce ANGELIQUE jsou do ložnice jako stvořené. Krásné spojení chromu, křišťálu a bílého textilního stínidla působí čistě, elegantně a jemně. Jako pro vílu.

KOLEKCE LINEA

Kolekce svítidel LINEA jsou ucelená kolekce v nikl matu a antické mosazi. Skládá se ze závěsu, nástěníku a stojací lampy. Krásně doplní jídelní stůl, obývák nebo kuchyňský kout.

KOLEKCE INDUSTRIAL

Závěsná svítidla z kolekce INDUSTRIAL jsou krásným doplňkem nejen industriálně laděných interiérů. Tapeta s pruhy nebo jen vymalované stěny s nábytkem ve skandinávském stylu dokáží úplné zázraky.

DOTYKOVÉ LAMPIČKY

Dotykové lampičky jsou opravdoví noční kamarádi pro večerní posvícení. Stačí ji jen po tmě nahmátnout a už lehce svítíme. To ale není úplně všechno, ta věc má ještě další pozadí.

AKRYLOVÁ ELEGANCE

Akrylová elegance přichází na řadu vždycky, když hledáme efektivní výsledek v interiéru a cenu, kterou za ní můžeme dát. Vzhledově naprosto vyhovující, cenově příjemné.

PRACOVNÍ STOLNÍ LAMPY

Pracovní stolní lampy pro každý psací stůl. Oko se lépe soustředí, když má přiměřeně světla. Ideálně s jeho nastavením přímo pod ruku. Vybrali jsme kovové na žárovku s paticí E27.

9 položek celkem