Objednávky do Itálie FANEUROPE budeme řešit až od 26.8. po ukončení jejich celozávodní dovolené.

BODOVKY ANTICKÁ MOSAZ

Bodovky antická mosaz jsou skvělé do místnosti, která potřebuje oživit ducha interiéru. Jsou kovové, v teplém odstínu mosazi, s prvky, které nejsou až příliš usedlé. Vynikající moderní pojetí rustikálního stylu.

 

Bodovky mají pohyblivé reflektory a mohou se natáčet do stran, nahoru a dolů. Dlouhá lišta může posvítit nejen do vestavné skříně, ale i na kuchyňský stůl, pokud je nad ním nízký strop. Samostatné reflektory jsou opatřeny vypínačem přímo na svítidle, jsou předurčeny k použití na místo stolní lampičky.

Do svítidla patří světelný zdroj s paticí GU10 a může být jak halogenový, tak LED. Výhodou této patice je, že se zdroj zapustí až do svítidla a nevykukuje. Po nasměrování svítí jen kam má. A to je přesně to, co má takové svítidlo dělat.

Bodovky v antické mosazi budou slušet k dřevěnému nábytku, masivnímu stolu i k bílé jednoduché kuchyňské lince. Vnáší do bytu osobitost a teplou lehkost, nezalekne se ani industriálních prvků. Tyto svítidla od anglického výrobce Searchlight jsou pěkná jak stylem tak provedením. 

Navštivte naši nabídku bodovky v antické mosazi zde