BODOVKY ANTICKÁ MOSAZ

Bodovky antická mosaz jsou skvělé do místnosti, která potřebuje oživit ducha interiéru. Jsou kovové, v teplém odstínu mosazi, s prvky, které nejsou až příliš usedlé. Vynikající moderní pojetí rustikálního stylu.

 

Bodovky mají pohyblivé reflektory a mohou se natáčet do stran, nahoru a dolů. Dlouhá lišta může posvítit nejen do vestavné skříně, ale i na kuchyňský stůl, pokud je nad ním nízký strop. Samostatné reflektory jsou opatřeny vypínačem přímo na svítidle, jsou předurčeny k použití na místo stolní lampičky.

Do svítidla patří světelný zdroj s paticí GU10 a může být jak halogenový, tak LED. Výhodou této patice je, že se zdroj zapustí až do svítidla a nevykukuje. Po nasměrování svítí jen kam má. A to je přesně to, co má takové svítidlo dělat.

Bodovky v antické mosazi budou slušet k dřevěnému nábytku, masivnímu stolu i k bílé jednoduché kuchyňské lince. Vnáší do bytu osobitost a teplou lehkost, nezalekne se ani industriálních prvků. Tyto svítidla od anglického výrobce Searchlight jsou pěkná jak stylem tak provedením. 

Navštivte naši nabídku bodovky v antické mosazi zde