PRACOVNÍ STOLNÍ LAMPY

Pracovní stolní lampy pro každý psací stůl. Oko se lépe soustředí, když má přiměřeně světla. Ideálně s jeho nastavením přímo pod ruku. Vybrali jsme kovové na žárovku s paticí E27.

 

Lampičky na stůl v kovovém provedení mají jednu velikou výhodu. Snesou i horší zacházení. Když už upadne na zem, s největší pravděpodobností to přežije jak tělo lampy, tak i elektroinstalace. Možná to odnese světelný zdroj, ale ten se může vyměnit. Komu spadla na zem lampička s elektronickým ovládáním, možná ji už nerozsvítil.

Další výhodou je, že pokud zvolíte vhodný světelný zdroj, tady nám jde spíš o tu velikost, nebude pak z kloboučku vykukovat a oslňovat do očí, natož klobouk zbytečně zahřívat až na jeho okraj. Doporučujeme světelný zdroj z paticí E27 typ GOLF. Ten se tam dobře vejde a kužel světla se tak tvaruje přesně podle stínidla.

A třetí velkou výhodou je, že jsou dobře cenově dostupné, mají velký výběr barev. Velikosti na výšku jsou od 35cm - 53cm. Od decentních barev a tvarů až po ty veselé a pestré. Stačí si vybrat tu oku nejbližší.

Nabídku zobrazit zde