50000-4 LIANA bodovky 4xE14 nikl mat alabastr sklo

1 370 Kč / ks 1 132,23 Kč bez DPH
právě skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.2.2020

Bodové svítidlo v nikl mat a stínidlo alabastr. Patice zdroje E14, výrobce udává maximálně 4x40W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bodovka má elegantní tvar lišty se čtyřmi bodovkami. Každá má výklopnou hlavu, může se tedy nastavovat dokola 360° nebo nahoru a dolů.

Je poměrně malinká, doporučujeme zdroje velikosti gofového míčku nebo menší.

Doplňkové parametry

Kategorie: KOVOVÁ | bodovky a spoty
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.4 kg
provedení - barva: nikl mat
typ: bodové
typ zdroje: E14
Světelný zdroj: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rakouský výrobce svítidel se sídlem v krásné krajině známe svou jachtařskou aktivitou, u jezera Wöther. Tento výrobce svítidel je na světelném trhu více než 40let a v současné době se zaměřuje na trendová svítidla s integrovanou LED technologií. 

Design jeho svítidel je většinou čistý s rovnými liniemi, dbá na zpracování a kvalitní povrchovou úpravu. Naslouchá také hlasu trhu a přizpůsobuje některé své série tak, aby zdroje LED byly vyměnitelné, tedy nahraditelné bez zásahu v jejich servisu. K tomuto se jeví jako nejvhodnější zdroje s paticí GU10, kterých vyvinuli ve více variantách více než dostatečně a jsou k dispozici pro tato svítidla i do budoucna.

Zařadili jsme tohoto výrobce proto, že mají výběr pěkných stolních pracovních lamp a obrovský výběr bodového a stropního designového osvětlení.

Rakousko má vzhledem ke své rozloze největší počet výrobců osvětlení. Jejich zajímavým trhem je i Česká republika. Zde se střetává s podobnými styly a kvalitou více značek. ESTO značka je v současnosti u nás ta méně známá. My ji ale známe dobře a můžeme doporučit.