Stojací lampy do oblouku

Stojací lampy s těžkým podstavcem a tvarem do oblouku jsou krásným designovým prvkem do vašeho interiéru.

stojací lampa s tvarem do oblouku měděná stojací lampa do oblouku 

 

 Krásná skupina svítidel, která může být nápomocna hned v několika dobrých případech. 

1. Skvělá lampa do podkroví. Zrovna tady se nejčastěji chodí v místech, kde je strop nejvýše. Už tak tam bývá málo místa a dát tam ještě stojací lampu nemusí být úplně jednoduché. Důvodem je samozřejmě šikmina, která začíná často poměrně nízko pod úrovní hlavy. Oblouková lampa by mohla být řešením, protože základna se vejde pod začátek šikminy a oblouk se pěkně protáhne pod svažující se střechou.

2. Skvělá je nad konferenční stolek, nad kterým není vyveden vývod pro instalaci lustru nebo stropnice. Lampa se přinese, základna se umístí do kouta nebo z méně frekventované strany a obloukem se přivede světlo přímo nad desku konferenčního stolku. Vznikne tak jasně definovaný ostrov pohody a světelné oázy.

3. Nebude překážet a pohodlně dosáhne i nad psací stůl. V podstatě může sloužit stejně jako závěsné svítidlo, které pro tento stůl chybí. Když se žena rozhodne přestěhovat nábytek, většinou jí nezastaví skutečnost, že to nikdy v plánu nebylo a nebude nad stolem přivedeno vedení pro zapojení lustru. A do zásahu elektrikáře se vám zrovna nechce. Tato lampa je právě takové skvělé řešení. Ale pssss....já nic neřekla....ale praktikuju to tak úplně běžně :)