Stropnice do koupelny s krytím IP44

Stropnice do koupelny jsou skvělou variantou pro centrální světlo v koupelně. Na výběr jsou stylové klasické varianty nebo i LED moderní. Samozřejmostí je stupeň krytí, který se v koupelně používá, velmi často je to stupeň právě IP44.

Klasika, co stojí za podívání je určitě kovová s kovovým lemováním a opálovým sklem.

mosaz antik stropnice IP44 chromová stropnice IP44 do koupelny hnědá stropnice IP44 

Kulatá stropnice z kovu a čirým sklem. Dala by se použít do funkcionalistické koupelny nebo Art Deco. Inspirace by mohla pocházet z oken starých lodí nebo mi to připomíná okénko automatické pračky.

art deko stropnice IP44 stropnice IP44 art deko mosaz funkcionalistický styl IP44 


Pokud chcete do koupelny ještě luxusnější svítidlo, pak je dobrá volba jemné zpracování kovu a skla. V kombinaci s IP44 krytím je to naprosto okouzlující svítidlo, které dělá z koupelny další místo na planetě, kde prostě chcete trávit svůj volný čas. Luxus není pomíjivý. To je pouze fér ocenění kvalitního zpracování osobitého výrobce. Taková svítidla nikdy nevyměníte, taková prostě milujete.

luxusní stropnice do koupelny s krytím IP44 luxusní svítidlo do koupelny IP44 stropnice do koupelny IP44 

 

V nabídce máme také bílé klasické stropnice jen s decentním kovovým proužkem. Průměr je 23cm nebo 32cm. Kovová ozdoba je v lesklém chromu nebo matném. Jsou to stropnice, které díky sklu neoslňují a jsou na vyměnitelné žárovky. Světelný zdroj vybírejte takový, který je celoskleněný, protože by jinak mohl dělat stíny. Sklo těchto stropnic se většinou instaluje pootočením o čtvrt kruhu na kovovou monturu. Rozhodně je potřeba to udělat s citem, aby se nezavřela "přes závit", pak by to sundat šlo opravdu obtížně.

chrom stropnice IP44 IP44 do koupelny nikl mat stropnice do koupelny 

 

buďte kreativní 

♥#svetlodokoupelny #stropnísvětloIP44♥