lampičky

Noční lampičky jsou pěknou skupinou stolních lamp na noční stolek v ložnici. Hezké a praktické noční světlo se rázem stane příjemným společníkem před spaním. 

Světlo u postele vždycky nějak změní atmosféru. Je to jako obřad, při kterém se ukládáme ke spánku. Všechno už ztichlo, jen malá lampička na nočním stolku drží světlem stráž. Ještě zaběhnout pro tohle, ještě najít knihu, ještě si něco přečíst, prohodit pár vět, pusu a jde se na kutě. "Zhasnout a spát!"

Samozřejmým pohybem natáhnout ruku a zhasnout lampičku na známém místě. Každý večer to stejné. Dokud nenastane změna. Vybrat si správného společníka na chvíle před spaním, to je základ. Lampička má být už jen svým designem, tvarem, barvou, prvním dojmem ta jediná krásná a možná. Ta, která u postele vyčaruje poklidnou náladu. Takovou, co dává sílu pro silný, zdravý a hluboký spánek.

Nejkrásnější vzpomínky jsou na doby dětství. Stíny ze světla lampičky vyčarují draky, víly a mastílky. A když se u toho vyslechne akční pohádka, má takový stín opravdové grády. Nevím, jak to máte vy, ale já když před spaním zkouknu film, že jsem z něj celá rozebraná, rozsvítím kolem sebe úplně všechno. A to se mi hodí k posteli v tu ránu všechny lampičky světa.

Tak se podívejme na naše světelné přátele a společníky, co nás zachrání před každou tmou a černou myšlenkou. Možná si ji vyberete na první pohled.

 

Solitérní stolní lampy - stolní lampa solitér

Stolní lampa, která se v interiéru vyskytuje sama a nejlépe úplně mimo styl. Buď je zajímavá dekorem, barvou nebo proporcemi. Slouží jako první přitáhnutí oka, když se do místnosti vstoupí. Je výrazným prvkem. Takové máme skladem. Nabídku neustále aktualizujeme.

Stolní lampy soliter

Dekorativní stolní lampy

Dekorativní stolní lampy jsou krásná a vděčná kategorie svítidel. V každém italském filmu je vidět, kolik dokáže být stolních lamp v jednom záběru. Všimli jste si? A je známo, že Italové jsou na design opravdoví fajnšmekři. Z toho usuzuji, že stolními lampami v interiéru se to přehnat prostě nedá. Podívejte se na naši nabídku. Mám ji rozdělenou v ucelených skupinách. Všechny jsou vyšší než 40cm.

 

Dotykové lampy kov a textil

Dotykové lampy určitě patří i na noční stolek. V nabídce jsou velmi oblíbené a stále žádané ty od výrobce Searchlight. Světelný zdroj do nich ale musí být halogenový. Při balení k nim jeden přidávám.

  

4 položek celkem